Rodo - Drewno opałowe do kominków i pieców drawsko złocieniec łobez węgorzyno świdwin czaplinek

Perfekcyjnie zadbamy o ciepło Twojego domu
ul. Starogrodzka 37
78 - 500 Drawsko Pom
(+48) 608 393 790
(+48) 696 091 716
Przejdź do treści
KLAUZULA  INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust 1 i ust 2 z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanego „RODO”), przekazujemy Państwu niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę:

P. W „ANTA”
ANNA KARPIŃSKA
ul. KARKONOSKA 15
78-500 DRAWSKO POMORSKIE

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma

P. W „ANTA”
ANNA KARPIŃSKA
ul. KARKONOSKA 15
78-500 DRAWSKO POMORSKIE

2. Kontakt w sprawie danych osobowych:
- listownie na adres:

P. W „ANTA”
ANNA KARPIŃSKA
ul. KARKONOSKA 15
78-500 DRAWSKO POMORSKIE

3. Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji interesu prawnego, realizacji umów, przesyłania informacji i ofert handlowych oraz wykonywania zobowiązań Administratora na podstawie art. 6 ust 1 pkt b, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r..

4. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje następujące dane: imiona i nazwiska, nazwa firmy, NIP, Regon, adres, telefon oraz adres e-mail.

5. Do Państwa danych osobowych w celach niekomercyjnych mogą mieć dostęp nasze podmioty przetwarzające jak kancelaria prawna, firmy windykacyjne, firmy kurierskie i transportowe tylko i wyłącznie w celu realizacji umów i dostaw towaru. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do innych firm w celach komercyjnych.

6. Posiadają Państwo prawo do:
a) sprostowania danych;
b) usunięcia danych;
c) ograniczenia danych;
d) sprzeciwu wobec przetwarzania;
e) przenoszenia danych;
f) do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych) zajmującego się ochroną danych osobowych w przypadku gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. .

8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą podlegały profilowaniu. Zapewniamy, że dane osobowe są przechowywane z zachowaniem wszelakiej staranności i dbałość o ich bezpieczeństwo.
Wróć do spisu treści